ERWTAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
Admin
Admin
Posts : 2
Join date : 2018-11-12
https://erotas.forumgreek.com

η ιστορια μου Empty η ιστορια μου

Mon Nov 12, 2018 5:03 am
καλησπερα παιδια...δεν εχω καποια ερωτηση,δεν ψαχνω καποια απαντηση....απλα θελω να μιλισω εχω πραγματα και θελω να τα βγαλω απο μεσα μου...
δεν ξερω και απο που να αρχισω...αρχικα το παρελθον μου ειναι παραξενο...τελός παντων...απλα θελω να καταληξω σε μια κοπελα...σε μια κοπελα που νιωθω πολλα πραγματα για αυτην...ξεκινισαμε απο απλη παρεα σαν φιλοι πριν απο πεντε μηνες και εικοσικατι μερες ξεκινισαμε απο παρεακι..μου αρεσε απλα εμφανισιακα γιατι ειναι και πανεμορφη..και ετσι εστιασα εκει...χαθηκαμε για λιγο καιρο και ξαναβρεθηκαμε πριν 1-1,5 μηνα και τον τελευταιο εναμιση μηνα που κανουμε παρεα εχω καταλαβει πολλα παραπανω εκτος απο την εξωτερικη της ομορφια...εχω καταλαβει παρα πολλα...και αρχισα να νιωθω πολλα πραγματα για αυτην μολις γνωρισα καλυτερα τον χαρακτηρα της...θελω να μιλισω λιγο για αυτην...αρχικα ειναι απο τα ατομα που με κανουν χαρουμενο εχω πολλα προβληματα τον τελευταιο καιρο και εχω περασει πολλα και δεν ειμαι στα καλα μου αλλα οταν βρισκομαι μαζι της καταφερνει και ομορφενει την ζωη μου,μου λυνει ολα τα προβληματα με ενα χαμογελο της,μου αρεσει ο χαρακτηρας της,τα ματια της που μπορει να μην ειναι μπλε η πρασινα και ειναι μαυρα αλλα εγω οταν τα κοιταω νιωθω ΘΕΟΣ με την συμπεριφορα της με τον χαρακτηρα με την χαζομαρα της με την γλυκα αυτη που βγαζει καταφερνει και με κανει χαρουμενο ακομα και οταν ειμαι χαλια...γιαυτο νιωθω τοσα πραγματα για αυτην...ομως εδω και μια εβδομαδα τα ξαναβρεικε με τον πρωην της και εγω την αγαπαω και δεν θελω να την βλεπω με αυτον..ενας βρωμοχασικλης ειναι...δεν θελω ουτε να τον βλεπω...ναι......ναι.......επιδη την εχει...γιαυτο τον μισισα...γιατι μου εχει παρει κατι που το αγαπαω ....και ζηλευω....και δεν θελω να την βλεπω μαζι του...χωρια που πολλες φορες τσακονονται...και δεν μπορω να σκευτομαι οτι της φωναζει...πως μπορει...??πως μπορει και της φωναζει??...πως μπορει να της κανει φασαριες...??πωςς?δεν μπορω να τα βλεπω αυτα...!!!την αγαπαω θελω να την βλεπω χαρουμενη και δεν ειναι τελειως χαρουμενη οχι επιδη το βλεπω...απλα την νιωθω μεσα μου...την εχω στο μυαλο μου...!!και στην καρδια μου μεσα βαθια....!!!αν εχει κατι μονο που θα κλεισω τα ματια μου το καταλαβαινω...δν ξερω πως γινετε δεν ξερω αν ειναι υπερδυναμη δεν ξερω τιποτα απλα την αγαπαω..θελω να την εχω διπλα μου μεχρι να παιθανω...και ας μην γαμιωμαστε...μου φτανει να την εχω στην αγγαλια μου να κοιταει τα αστερια και εγω να κοιταω αυτην μονο να την εχω στην αγγαλια μου και να την κοιταω και να βλεπω τα ματακια της και το χαμογελο της...!!οταν μου χαμογελαει νιωθω σαν τον σουπερμαν θελω να πεταξω στον ουρανο...αυτη δεν ηξερε τιποτα τοσο καιρο τα εμαθε ολα πριν τεσερις μερες απο μια κοινη φιλη...απο εκεινη την μερα εχει αλλαξει η ζωη μου...ολα σκατα και παλι...!!σταματησαμε να κανουμε τη παρεα που καναμε,αυτη ολη την ωρα βγενει με τον δικο της,σταματησε ακομα και να μου μιλαει,σταματησε ακομα και να μ κοιταει.....αυτο με ποναει απιστευτα...θελω να στρεψω ενα πιστολι στον κροταφο μου και να τραβηξω την σκανδαλη να παω 2 μετρα κατω απο την γη......μονο ετσι θα υσηχασω....δεν μπορωωω....την αγαπαω και δεν μπορω να αντεξω να με εχει γραμμενο....μαλλον δεν επρεπε να το μαθει ποτε....τεσπα...απλα πλεον η ζωη μου δυαλυετε σιγα σιγα....μου εχει κοπει η ορεξη για τα παντα...ακομα και για την ζωη...δεν μπορω να τρωω,να κοιμαμαι,δεν μπορω τιποτα αυτες τις μερες δεν τρωω δεν κοιμαμαι και το μονο που κανω ειναινα κλαιω ολη μερα και να καπνιζω 4 πακετα καθε μερα απο την στεναχωρια μου.....δεν ξερω τι να κανω θελω απλα να παιθανω... την αγαπαω και αυτη με εχει γραμμενο....ακομα και τωρα που τα γραφω ολα αυτα εχω βουρκωσει....και με πιανει η στεναχωρια μου παλι...τι να κανω ρε παιδια...???την αγαπαωωωωωω
μακαρι να αφησει τον μαλακα και να ερθει σε εμενα...θα την κανω να μην το μετανιωσει ποτε....θα την αγαπαω με ολη μου την καρδια...απλα να τον παρατησει και ερθει σε εμενα...την αγαπαω ρε γαμωτο χριστο μου....θελω να παιθανω
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum